Kde se šije leopard

Snow Leopard není klasická značka outdoorového oblečení. Veškeré naše výrobky pocházejí z malých, ale profesionálních továren v srdci Himalájí a my jsme na to patřičně hrdí.

Při výběru našich obchodních partnerů jsme si dali opravdu záležet. V úvahu připadali jenom ti, u nichž jsme nemuseli dělat žádné kompromisy. Tedy takové továrny, které používají kvalitní značkové materiály, nebojí se investovat do nových technologií a zároveň jim záleží na pracovních podmínkách svých zaměstnanců.

Věříme, že jedině spokojení zaměstnanci odvádějí dobrou práci. Proto všichni „naši zaměstnanci“ dostávají nadstandardní platy, které jim umožňují zajistit svoji rodinu a často i příbuzné. Samozřejmostí je osmihodinová pracovní doba s četnými pauzami na čaj, na který nedají Nepálci dopustit.

Naši výrobou podporujeme plynulý chod několika malých nepálských továren. Zajišťujeme práci lidem, kteří jsou srdeční, nesmírně pracovití a svědomití. Svého zaměstnání si velmi váží a my si vážíme toho, že zrovna oni šijí naše oblečení.

Když na drobnostech záleží

Jako aktivní sportovci, moc dobře víme, jak důležité je se moct na své vybavení spolehnout. Proto používáme jen ty nejkvalitnější materiály. Pro kvalitní husí peří jezdíme do Kanady, kde je nakupujeme od prověřených dodavatelů. Na veškerou výrobu používáme nejmodernější textilie, které jsou společně se špičkovými značkovými zipy zárukou opravdové kvality.

Na přípravě návrhů všech výrobků Snow Leopard se podílela špičková rakouská módní návrhářka, kdy jsme se zaměřili jednak na funkčnost a praktičnost, ale i celkový design našich výrobků.

Po důkladné střihové přípravě jsme veškeré modely konzultovali se známými horolezci a dobrodruhy a upravili je tak, aby byly vychytané opravdu v každém detailu. Veškeré hotové modely sami na sobě testujeme. Můžete si tak být jisti, že pro vás máme kvalitu, za kterou dáme ruku do ohně.