PETR JANDÍK

horolezec, grafik

„Poměr cena výkon je u membránové strečové bundy skvělý. S ohledem na cenu jsou drobné výhrady, které jsem našel celkem nepodstatné!”

JANA BAŠUSOVÁ

au pair

„Odjela jsem pracovat do Anglie. Potřebovala jsem bundu, přece nebudu běhat s deštníkem :D Zamilovala jsem se na první pohled :)) Díky Zuzko a Tome!”

ALENA čEPELKOVÁ

horolezkyně

„Sněžný leopard mne doprovázel na sjezdovkách, při toulání mrazivými Jizerkami, bivaku o Silvestrovské noci, jízdě na kole, schovaný v batohu pro zateplení na běžkách a konečně i vystavený na odiv v libereckých ulicích. Jako každá kočka je velmi milý a příjemný na dotek a stojí za to si ho ochočit.”

DAVID čERMÁK

cestovatel

„Leopardovi dávám docela kouř při zimním sázení stromů ve Skotsku. Dělá mi velkou radost, jak to dává. V porovnání s předchozími bundami jsem ušetřil a navíc mám ještě vyšší kvalitu.”

JIřÍ BINDER

programátor

„Bundu jsem si pořídil na všechny různé sportovní aktivity, které přes rok provozuju. Zatím jsem ji testoval pouze na běžkách. Při „běhu“ mě nijak neomezovala. Pozitivní bonus jsou příjemně velké kapsy, které schovají bez problému čepici, rukavice a mapu. Trošku jsem bojoval s hlavním zipem, než jsem ho dostal nahoru, ale to se snad časem zlepší…”

VěRA BěHALOVÁ

office manager

Vestu jsem nikdy neměla. Přišla mi jako nepraktický kus oblečení. Nicméně jsem ji dostala k Vánocům a dost mě překvapilo, jak je teplá, lehká, neomezuje v pohybu a příjemně se nosí. A v kombinaci s leopardí mikinou i výborně vypadá.